Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

E-przelewem

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Płatności Shoper

Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze

Zakupione u nas produkty możesz odebrać osobiście w naszym biurze w Cieszynie (43-400 Cieszyn), przy ul. Bobreckiej 27. Uwaga: pod tym adresem NIE mieści się nasz sklep stacjonarny. Prosimy o umawianie konkretnego dnia i godziny odbioru towaru telefonicznie lub mailowo (shop@feltmania.pl).

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl